اثیم!

 

تکان!تکان!تکان! هیاهو و همهمه! گذاشتم بمانم که ته نشین کند کمی، تا هرچه که در درونم بهم خورد و از هرچه که رو آمد و ماند حرف بزنم! اما از قرار معلوم چیزی قرار نیست ته نشین شود...قرار نیست آرام بگیرم...خنده دار است گفتن این حرفها در مقایسه با هرچه توی صورتم ریخته میشود یا میریزد،درست مثل این است که کسی خبر آورد درون لیوانی پر از آب طوفان شده!!!

لحظه های واقعی پنهانی...عشقهای پنهانی...فریاد های پنهانی...نوشتنهای پنهانی...حضور پنهانی...روزگارم پنهانی شده و خودم لال!چیز دیگری نیستم این روزها! 

/ 7 نظر / 32 بازدید
قاصدک

دوشیزه نخند.. این دنیا حتی به خندیدن هم گیر می دهد..

محمد آسمانی

سلام و ارادت و عذر عدم حضور امیدوارم حالتون خوب باشه و آرزو می کنم لحظات عمرتون به بهترین نحو گذشته باشه و همه خوبیهای دنیا و آخرت براتون مهیا باشه و خالق عزیزمون همیشه یار و دستگیر و همراه.

ایدا

سلام دوستم بالاخره اومدم.اومدم بگم تو عالی هستی از همون روز اول که دیدمت این حس شاعری رو توی صدات احساس کردم.همیشه شاعر بمان دوست خوبم چرا که تو پنجره ای از بودن و ندای درونی هستی.[گل]

بهزاد

سلام دوست من. به روزم. خوشحال می شم بهم سر بزنی [گل][لبخند][گل]

ye kesi ke az yadet rafte ;-)

اسما جان سلام :-) خوبی نفسی? چلا پلسمونو نمیکنی هااااااا? :-( توهم منو فلاموش کلدی نه?[گریه] اسما اگه تونستی یه زنگ به این شماره بزن خوشحالم میکنی آخه دلم بلا صدلت گلفته [پلک] 09179230917 رضائی

سقف یک وهم

خوشحال میشم اگر در ( ضیافت )زیر سقف یک وهم حضور داشته باشید.